مقالات

التراتن اولین باشگاه بی تحرک ثبت شده

اولتراتن اولین باشگاه بی تحرک ثبت شده ایران

التراتن بدن

سیستم بیو الکترونیکی بسیار پیشرفته که با تحرکات بیولوژیکی خود موجب کاهش وزن ، کاهش سایز موضعی ، اصلاح سلولیت و موزون سازی اندام میشود. فازهای متوالی و کاملا علمی این سیستم ارائه دهنده و شبیه ساز فعل و انفعالات مختلف بدن در حین تمرینات ورزشی بوده و موجب کاهش بافت چربی و افزایش سایز فیبرهای ماهیچه ای میشوند . از دیگر کاربردهای این سیستم موزون سازی پس از زایمان ، موزون سازی عمقی ماهیچه ها ، تقویت عضلات کف لگن ، لیفت سینه ها ، سم زدایی و درناژ لنفافی و زدودن استرس از بافت های مختلف بدن می باشد .( التراتن اولین باشگاه بی تحرک ثبت شده در ایران , تهران فرشته , سعادت آباد , میرداماد )

 

اکنون به بخشهایی از برنامه های ورزشی دستگاه التراتن اشاره میکنیم

 

۱.لاغر نمودن و توازن اندام

 

*کاهش سایز فوق العاده سریع

این برنامه برای از بین بردن سریع سایزهای نامطلوب با نتایجی قابل انتظار حتی در یک جلسه اصلاحی طراحی شده است ، امواج و سیگنالهای چرخشی کمک به تخلیه مایعات اضافه ، تنزل و تقلیل حجم چربی و سفت کردن ماهیچه های اطراف شکم ، کمر ، باسن و ران ها را می کنند.

*کاهش وزن مناسب

این برنامه می بایست با یک روش رژیم غذایی سالم با هدف تقلیل وزن طراحی شود ، ترکیب مقدار کالری و چربی کنترل شده با تحریکات بیولوژیکی متمرکز التراتن ، سرعت کاهش وزن و سایزها را افزایش میدهد . همچنین در این هنگام بدن شما سر فرم آمده و پوست های شل جمع شده و ماهیچه ها سفت خواهد شد و به دفع سموم از بدن نیز کمک خواهد کرد . ادامه این عملیات باعث این شده که بدن ، وزن از دست داده خود را نگهداری کرده و سطح انرژی را در بدن بالا ببرد .

*اصلاح سلولیت فقط برای خانم ها

این برنامه میتواند با روش لاغری ویژه ، تخلیه از طریق غدد لنفاوی را تسریع کند و با استفاده از کرم ها و ژل های زد سلولیت سرعت تاثیر پذیری رفع سلولیت را افزایش دهد . تحریکات زمانبندی شده مشوقی خوواهند بود که کمک به شکست بافتهای چربی در لایه زیره پوست کرده و همانند پمپ تخلیه ظریفی ، پس مانده های لنفافی را از بدن تخلیه میکند.

*موزون سازی بعد از زایمان

این برنامه به منظور بازگردانی خاصیت ارتجاعی ماهیچه ها بعد از زایمان و کاهش انباشته های موضعی چربی طراحی شده است . این عمل را میتوان در ناحیه بالای شکم بعد از این که چکاب های کامل بعد از زایمان مثبت بود و خونریزی متوقف شده باشد انجام داد.

( التراتن اولین باشگاه بی تحرک ثبت شده در ایران , تهران فرشته , سعادت آباد , میرداماد )

حتما این مطلب را هم میپسندید…

 

 

۲.موزون سازی

 

*تمرین های ورزشی

تحرکات تناوبی و پر شدت و قدرت این برنامه ماهیچه های شما را سریعا موزون ، سرحال و نیرومند نموده که باعث بدنی سلامت و خوش فرم خواهد شد .

*موزون سازی عمقی ماهیچه

پالس های با دامنه پهن و تحرکات طولانی این برنامه به ماهیچه هایی دسترسی پیدا خواهد کرد که معمولا با ورزش های هوازی هم قابل نشانه گیری نیستند. بکارگیری فوری این گروه از ماهیجه های بدنساز شما را قادر خواهد کرد که با سرعتی سریع به اندامی لاغر و روی فرم و تراشیده نائل آیید.

*موزون سازی و کشش پوست

این برنامه به گونه ای طراحی شده که تحرکات را در لایه غشایی پوست به دنبال هدف برگرداندن خاصیت ارتجایی آن دنبال کنند و همچنین مشوق تولی کلاژن و آلاستین برای سلامت لایه زیرین پوست و افزایش گردش خون بمنظوره اکسیژن رسانی به پوست و تخلیه سموم برای رسیدن به پوستی یکدست و با طراوت می باشد. این برنامه را میتوان با بکارگیری کرم های فرم دهنده و مرطوب کننده ها به نتایج بالاتری رساند

* موزون سازی ناحیه لگن خاصره

تحریکات بیونوری متناوب پالسهایی که با ترکیب پدگذاری در نقاط ویژه صورت میگیرد بمنظور قدرت دهی و بازسازی و ارتجاعی کردن ماهیچه های لگن خاصره و ارگان های حیاتی آن ناحیه می باشد . این برنامه ایده آل برای خانم هایی بدون فعالیت هستند و نیاز به تمرینات و بکاراندازی ماهیچه های لگن خاصره بدون اجرای الگوهای پیچیده و تمرینات طولانی دارند.

*بالا کشاندن ماهیچه سینه ها ( خانم ها ) ، موزون سازی ماهیچه سینه ها ( آقایان )

تحریکات بیونوری متناوب پالس هایی که در این برنامه مورد استفاده قرار میگیرد بمنظور قدرت بخشی ، بالا آوردن و موزون کردن ماهیچه های سینه و جوانسازی پوست اطراف سینه می باشد.

*طرز ایستادن

فرکانس پایین و تحریکات طولانی مدت در این ناحیه به ماهیچه های کمر نیرو خواهد بخشید که نهایتا برای تعادل و صحیح ایستادن بدن بسیار مفید است و بنا براین استرس را در این منطقه آزاد کرده و خط قامت و یکپارچگی وی را تداوم میبخشد. تمرینات خوب و صحیح ایستادن ، جلوگیری از قوز کمر و دردهای مفاصل در مشتریان پا به سن گذاشته می نماید.

( التراتن اولین باشگاه بی تحرک ثبت شده در ایران , تهران فرشته , سعادت آباد , میرداماد )

حتما این مطلب را هم میپسندید…

 

 

3.سموم زداِیی

 

*تخلیه لنفاوی

برنامه ملایم بیونوری که ماهیچه های نواحی غدد لنفاوی را فعال می کند، سبب تحریک، تخلیه مایعات اضافی و کمک به تخلیه سموم در آن نواحی می شود. این امر باعث کاهش تورم در قسمت شکم و نواحی قوزک پا می شود.

* سموم زدائی و گردش جریان خون

این یک برنامه ای ایده آل بعد از یک مدت زمان عدم فعالیت و یا رژیم نادرست غذایی است. تحریکات تناوبی بیونوری به بدن کمک خواهد کرد که پادزهر سموم را تولید کند و تخلیه مواد زائد و اکسیژن رسانی به بدن را ترغیب و گردش خون در بدن را تشویق نماید. توصیه میکنیم که مایعات بیشتری قبل و بعد از هر برنامه میل کنید تا سموم موجود در بدن رقیق تر شده و راحت تر دفع گردند.

*شادابی پوست

این برنامه تحریکات تناوبی ظریف و خاصی را بکار میگیرد تا سطح پوست را که بعلت تماس با نور خورشید آسیب دیده است را ترمیم و شاداب کند. سیگنال های التراتن تولید موادی مثل ( الاستین و کلاژن ) را تقویت کرده که باعث برگرداندن طراوت و شادابی دوباره به پوست می باشد و همچنین سبب رفع چین و چروک ها و مشوق آبرسانی مجدد به لایه بیرونی پوست ( EPIDERMIS ) می شود در. این برنامه می توان از مرطوب کننده و یا کرم های جوان سازی بعنوان تسریع و تقویت نتایج بهره گیری شود.

*ماساژ

برنامه تناوبی بیونوری ماساژ، فرد را از مقاطع ملایم، متوسط، و عمیق ماساژ دلپذیر عبور می دهد که در ادامه با تخلیه لنفاوی ماهیچه های خسته و دردناک را التیام می بخشد. برنامه ماساژ همچنین ممکن است با بکارگیری روغن های حیاتی ( ESSENTIAL OIL ) نیز مسرت بخش تر شود. کافی است پنج قطره از این روغن را در یک کاسه کوچک آب گرم ریخته و مقداری از این مخلوط را روی قسمت خود چسب پدهای نوری بپاشید یا اسپری کنید.

*ضد استرس

پالس هایی با فرکانس های متناوب و سیگنال های میکرونی التراتن که مختص استرس زدایی طراحی شده اند، سبب خواهند شد که فرد را تسکین داده و این امر بخاطر تشویق بدن به تولید اندورفین ( ENDORPHIN ) که احساس سالم بودن و راحتی را القا می کند. حرکات مواج این تحریکات بیونوری همچنین گرفتگی عضلانی را آرام و میزان آدرنالین ( ADRENALINE ) را پایین خواهند آورد. این تحریکات بایستی بطرز ظريف صورت پذیرد.

( التراتن اولین باشگاه بی تحرک ثبت شده در ایران , تهران فرشته , سعادت آباد , میرداماد )

حتما این مطلب را هم میپسندید…

 

 

4-تمرینات ورزشی

*سرعت

سرعت این برنامه بیونوری تناوبی برای افزایش سرعت مدت جواب دهی و حرکت سریع و ناگهانی عضله ها طراحی شده و حرکات قدرتی ماهیچه را افزایش می دهد. در دوی پر سرعت و ورزش های سریع، عکس العمل ها بایستی سریع و هم تراز عضلات و پر قدرت باشد. برنامه سرعتی التراتن، سیگنال های فازبندی شده را در حددقت میکروچیپ ها ( MICROCHIP ) به ماهیچه ها می فرستد که در واقع کمک به آموزش و توسعه عضلانی با واکنش بالا شده و در نهایت باعث سرعت عکس العمل عضلانی و کاهش دادن خطراتی از قبیل صدمه و آسیب به آنها می شود و ماهیچه ها را قدرتمند و گوش به زنگ ہار می آورد

*قدرت

این برنامه یک آماده سازی کوتاه مدت اولیه دارد که بلافاصله با سیکل پر شدت و قدرت دنبال می شود و باعث انقباض ماهیچه ها در سطح بالایی می گردد. در این برنامه تدبیر به این نحو اتخاذ شده که تمرکز بالایی روی ماهیچه ها برای توسعه دادن به توده آن داده شود و سپس با فرکانس های مختلف تناوبی از استرس عضله ها و انباشته شدن اسید لاکتیک جلوگیری بعمل می آید. این برنامه ای است ایده آل برای مشتاقان داشتن ( هیکل روی فرم ) که خواستار بدنی قدرتمند بدون عضلات برآمده می باشند

*نیرومندی

در سیستم نیرومندی شما می توانید به پیشرفتی فوق العاده دسترسی پیدا کنید. هنگامی که این برنامه را به تمرینات نیرومند سازی در باشگاه ورزشی اضافه نمایید. نه تنها نتایجی که از این روش میگیرید تند و سریع است بلکه سیستم انقباض عضلانی و تعادل آن با وقت استراحت فی ما بین و فرکانس های پالسی از ضرب دیدن عضلانی نیز جلوگیری می کند

*استقامت

با بهره گیری از این تحقیق : تحریکات الکتریکی می تواند استقامت را زیاد کرده و مقاومت به خستگی را افزایش دهد” التراتن هم این برنامه را با یک آماده سازی اولیه شروع و سپس سریعا با یک سری از انقباضات عميق، عضلات بافت قرمز اکسید شده ( OXIDATME ) عضلات بافت متوسط اکسیده و یا قندی شده
( OXIDATME/G LYCOLYTIC ) را توان بخشیده و سطح انرژی را در آنها بالا می برد

* پایداری

برنامه پایداری التراتن فازهای دقیق و پیچیده ای دارد که بدن را به تمرینات کامل پایداری ترغیب می کند. این برنامه مورد استفاده افرادی قرار می گیرد که از تحرک عادی بهره ور نیستند و نیاز به افزایش پایداری فیزیکی خود دارند که بتوانند از یک زندگی فعال لذت ببرند.

*بدن سازی

نتیجه گرفته شده از مطالعات بر روی ورزشکاران دنیا، برنامه بدنسازی التراتن با استفاده از فرکانس های گردشی قدرت، انقباض عضلانی و زمان های استراحت فی مابین را به ماهیچه های قابل پرورش القا می نماید. با بکارگیری تکنیک های مقاومتی و سیستم پدیندی ویژه، شما می توانید توده اسکلتی عضله ها را بیشتر و یا شکل بندی و یا انحنا دهید تا به نتایج مطلوب دست یابید. برداشتن دمبل های کوچک به هنگام تحریکات ماهیچه سینه و بازو ها، مقاومت مضاعفی را تولید کرده که باعث ورزش بیشتر عضلانی آن ناحیه می شود.

*کشیدن عضله

تعادل و راست قامتی دو گزینه از شروط یکپارچگی بدن انسان است. برای انعطاف پذیری بیشتر اندام پایینی و حرکات آزاد ماهیچه ها، خم شدن یکی از اجزای داخلی دوره تمریناتی است، این برنامه به تناوب عضلات منتخب را کش آورده و انعطاف و ارتجاع پذیری آنها را تقویت میکند. پدهای بیونوری در مکانهای مشخص روی عضله موافق و مخالف قرار داده شده که با تحریکات متناوب، نرمی و انعطاف پذیری را به آنها القا کنند.

*ترمیم یا بهبودی

این برنامه جهت کمک به ترمیم عضله هایی که بعلت استراحت طولانی در اثر مریضی و یا کشیدگی عضلانی هنگام ورزش های فعال ضعیف شده اند طراحی شده است. سیگنال های متناوب گردشی بهمراه فعالیت سبک عضلانی در حین درمان سبب آزاد شدن ماده ( اندورفین )  در بدن شده و در نتیجه تسریع زمان بهبود و آسایش و دوباره سازی را بدنبال دارند. این برنامه همچنین برای سرعت بهبود و بازیابی افراد صدمه دیده در سوانح نیز نقش بسزایی دارد.

دستگاه التراتن علاوه بر لاغری موضعی، باعث کاهش دردهای استخوانی و مفصلی و همچنین افزایش قدرت و توان عضلات بوده و در بازیابی اختلالات موقت | حرکتی و قدرتی ناشی از بیماریهای ناتوان کننده نیز تاثیر بسزایی دارد به نحویکه میتوان همانند درمان فیزیوتراپی از آن بهره جست.

( التراتن اولین باشگاه بی تحرک ثبت شده در ایران , تهران فرشته , سعادت آباد , میرداماد )

حتما این مطلب را هم میپسندید…

 

۵- ترمیم محوری

* تنزبالا

برنامه تنزبالا ترکیبی است از فرکانس های بالا با عرض پالس های کوتاه که معمولا آنها را: ( gate TENS ) نیز خطاب می کنند.

*تنز پایین

این سیگنال با یک فرکانس پایین و پالس های کوتاه ، کمک به تحریک و تولید اندورفین میکند که بطور طبیعی در بدن وجود دارد

*تنز ترکیبی

متناوب ساختن دو نوع ( TENS ) در بعضی از موارد، بهترین نتایج را به ما می دهد. این برنامه تناوبی بیونوری با سیستم تنز پایین شروع خواهد شد که اندورفین را در بدن آزاد و سپس متناوبا ( تنز ) بالا و پایین را تکرار می کند که تاثیر پذیری بالایی خواهد داشت. در این مورد یک فیزیوتراپ صلاحیت دار و یا یک فرد فیزیولوژ بایستی محل دقیق پدها را تعیین کند.

* توان بخشی

توان بخشی یک برنامه قدرتمند است که حاصل انقباضات فعال ماهیچه ای را با پیامد تغییرات متابولیکی و گردش جریان خون در هم می آمیزد.

*خاصیت موئینگی

انقباض عضلانی که توسط تحریکات بیونوری ایجاد می شود و دسته ای از عصب ها را در برمی گیرد، سبب اتساع ( گشادسازی عروق ) می شوند. این مساله کمک به آنزیم های اکسیژن رسان به ماهیچه ها را نیز تحت الشعاع قرار می دهد.

*طب اعمال فشار ( طب سوزنی )

این همان ایده شبیه به طب سوزنی اما الکتریکی است که در چین باستان صورت می گیرد. این سیستم یک جریان الکتریکی ضعیف را به عمق پوست همانند سوزن ها انتقال می دهد و باعث تحریک آن می شود. اگر بتوانیم بدن انسان را به یک سیستم بزرگ الکترونیکی تشبیه کنیم، تست ها نشان داده اند که نقاط ورود طب سوزنی دارای مقاومت الکتریکی پایین تری هستند و برعکس قدرت ذخیره الکتریکی بیشتری از پوست معمولی با فعل و انفعالات پیچیده الکتروشیمیایی در آن ناحیه دارند. این برنامه تناوبی بیونوری سیستم بدن را تنظیم خواهد کرد به گونه ای که طب سوزنی عمل می کند و بنابراین با باز کردن مسیرهای
طولی ( meridian ) در کانال های بدن انسان و اجازه جریان آزادانه انرژی در آنها، تعادل بدن بازیابی می شود.

*بازتاب شناسی ( طب سنتی )

بنا به یک استناد پزشکی سنتی آسیایی، هر کدام از قسمتهای دست ها و پاها به ارگان های دیگر بدن متصل شده اند. تکنیک های بازتاب شناسی بر این عقیده استوارند که برای معالجه ارگان های ضعیف و ناسالم ، می توانید با اعمال فشار یا تحریکات روی قسمتی از دست یا پا عمل کنید. در برنامه بازتاب شناسی التراتن شما تنها باید میکروپدها را در نقاط انتخاب شده دست و پا وصل کنید و اجازه بدهید که برنامه مابقی کار را ادامه دهد.

*ضد اسپاسم

این برنامه به این اختصاص داده شده که اسپاسم عضلانی را از بین برده و آزادی و نرمی ماهیچه ها, جایگزین گرفتگی آن کند. پالس های چرخشی که تولید یک لرزش ظریف غیر منظم را در بر دارند باز کردن قفل ماهیچه را از اسپاسم و گرفتگی عهده دار می شوند.

( التراتن اولین باشگاه بی تحرک ثبت شده در ایران , تهران فرشته , سعادت آباد , میرداماد )

حتما این مطلب را هم میپسندید…

 

 

*برنامه های التراتن صورت بدین شرح میباشد

 

1) بالا کشاندن پوست صورت بدون عمل جراحی ( non surgical facelift )

این برنامه بیودرمانی ، شاداب سازی پوست را با موزون کردن کامل عضلات برای سفت کردن و تقارن دادن به انحنای خاص صورت ترکیب می نماید. درمان متمرکز (15) دقیقه ای ، عضلات صورت را ترمیم و ظاهر جوان تری به صورت می دهد

 

2) موزون کردن عمقی ماهیچه ( deep muscIe tone )

در بعضی موارد پوست و ماهیچه صورت بیش از حد قوام خود را از دست داده و بطور چین خورده و لایه لایه روی هم افتاده در می آید. برنامه موزون کردن عمقی ماهیچه ها، سیگنالی با تحریکات عمقی با رگ و ریشه ماهیچه های صورت فرستاده و با ظرافتی خاص آنها را سفت کرده و جمع و جور نموده که بطور تدریجی عمل جوان سازی صورت را پیگیری می کنند.

 

3) توازن ظاهری پوست ( Skin tone ) 

وقتی ماهیچه های صورت موزون و به ردیف اولیه خود برگشتند، جوان سازی و توازن پوست نیز امری ایده آل می شود. این برنامه های بیولوژیکی مشوقی برای تولید کلاژن و الاستین خواهند شد و سبب می شوند که شادابی و ارتجاعی بودن به غشا میانی پوست صورت باز گردد.

( التراتن اولین باشگاه بی تحرک ثبت شده در ایران , تهران فرشته , سعادت آباد , میرداماد )

 

 

 

4) تخليه لنفاوی ( lymphatic drainage )

بواسطه چند گونه بودن الگوی تحریکاتی این برنامه ( با فرکانس پایین ) ماهیچه های صورت با ملایمت ماساژ داده می شوند و سیستم لنفاوی را از مواد زائد سمی تخلیه و باعث کاهش پف کردگی ( putiness ) آن می شود. این یک برنامه ایده آل برای پوست های مشکل دار است که کمک به کاهش ناخالصی ها و نمایان سازی سیمای فرد می گردد.

 

5) کاهش چین و چروک ( Wrinkle reduction )

این برنامه بصورت چرخشی با سیگنالهای متناوب سبب حیات بخشی دوباره به پوست ، ماهیچه ها و پوست های مجاور صورت می شود. این برنامه همچنین باعث به گردش در آوردن میکرونی خون و کاهش خط های ظریف صورت می شود. و این یک برنامه ایده آل است برای متقاضیان میان سالی که احتیاج به جوان سازی و هموار بودن پوست صورت خود دارند.

 

6) گردش خون ( Circulation )

این برنامه بیولوژیکی ملایم برای بالا بردن گردش خون بطور عمومی طراحی شده و عمل تقویت خاصیت موئینگی آن را نیز عهده دار است که عملا به صافی و نمایان شدن سیمای جوان پوست کمک می کند.

 

7) ماساژ توام با تولید اندورفین ( hydrating massage )

این برنامه بیولوژیکی بمنظور رفع خستگی و استرس از صورت طراحی شده است. این جریان های ملایم تسکین دهنده، با انرژی بخشی به ماهیچه ها و پوست خسته، باعث آزاد شدن اندورفین شده که حس تندرستی و سلامت را بالا می برد.

 

8) نگهداری ( maintenance )

زمانی که نتایج اثر بخشی به صورت کامل شد. برنامه مراقبت و نگهداری التراتن، امنیت نتایج و سودهای بدست آمده را تامین خواهد کرد. این برنامه متمرکز با سیگنال هایی که در تمامی رنج ها و دامنه ها بطور چرخشی نقش ایفا می کنند، در بر گیرنده درمان های کشاندن پوست بدون عمل جراحی ، کاهش خطوط ظریف ، ترغیب وجود کلاژن و الاستین ، سموم زدایی ، تخليه لنفاوی و جوان سازی پوست خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *