• FPro unit
  • Ultrasound
  • Futura&FuturaPlus & MultipleActivator
  • FacialActivator & FPRO

صورت شما هم به موزون سازی نیاز دارد.
اما چگونه این سیستم استثنائی کار میکند؟ هنگامی که ما پا به سن میگذاریم، ماهیچه های صورتمان بتدریج خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته خود را از دست میدهند. دستگاه (Facial Plus)  به آرامی با تمرینات ملایم، ماهیچه های ظریف صورت را دوباره بسمت دوران جوانی سوق میدهند. نتیجه امر، ترکیبی سلامت تر، موزون یافته تر، یکدست و صاف تر، بالا کشیده شده و کاهش چین و چروک های ظریف را به ارمغان خواهد آورد.

این دستگاه کاملاً یگانه است. طراحی آن به گونه ای شکل یافته که با در نظر گرفتن زندگی پر مشغله نسل جدید برای کسانی که میخواهند با کمترین دردسر، بیشترین عایده سلامتی را برده و ظاهر زیبا و جوان  خود را حفظ کنند. به حدی کا با این وسیله ساده است که انقلابی نو را در رویه زندگی شما پدید می آورد.این دستگاه بدون سیم و پد کار میکند. تنها با چهار برنامه مجزا و آسان، تمامی نیازهای صورت را در بر میگیرد.
موزون سازی و بالا کشاندن پوست صورت بدون جراحی
نگهداری و کند سازی روند پدیده سن
تخلیه سیستم لنفاوی و دفع سموم
القاء رطوبت به پوست
به صورت خود شادابی ببخشید.
جراحی های لیزری و بالا کشاندن آرایشی پر هزینه صورت را دیگر فراموش کنید. دستگاه متحول کننده Facial plus  راهی طبیعی برای رسیدن به موزون سازی و شادابی جوان پسندانه امروزی است. شما پس از استفاده از دستگاه متوجه پیشرفت های شگرفی در ناحیه گردن، چانه و خط های دور دهان و چشم ها مشاهده خواهید نمود. تحریکات ملایم آلتراتن باعث گردش بهتر جریان خون و پاکسازی در بافت های زیر جلدی شده و ترکیب زیبایی به چهره پوست شما می بخشد.