• بنرسوالات متداول

لیست زیر مجموعه سوالاتی است که توسط سالن زیبایی واقع در غرب لندن گرد آوری شده  است. اگر سوالی در این زمینه دارید میتوانید با شماره ... تماس یا ایمیل ... حاصل کرده و تیم آلتراتن با رضایت کامل در خدمت به پاسخگویی شما می باشند.
سوالات مطرح شده توسط زنان

1 – آیا درمان صورت راحت و بدون درد است؟
سیگنال های آلتراتن معروفیت خاصی بواسطه راحت اجرا شدن آن دارند. ماهیچه های صورت برای موزون سازی و بالاکشاندن آن، تنها به یک حرکت ملایم درمانی نیاز دارند. با نگهداری تحریکات در سطح ملایم، می توانید در واقع از یک حس راحت و خوشایند لذت برده و جوانسازی خارق العاده پوست را تجربه کنید.
2 – من خط های عمقی در صورتم دارم و پوست بسیار شلی دارم. آیا می توانم از این دستگاه نتیجه ای بگیرم؟
بـله، شما از نتایج سریع و موثر برنامه های صورت آلتراتن متعجب خواهید شد که حتی ماهیچه های خیلی شل صورت و خط های عمیق آن بزودی از بین خواهد رفت. پایداری در انجام برنامه صورت آلتراتن جواب اصلی شماست.
3 – آیا واقعاً این دستگاه ثمرات عملی دارد؟
موسسین پیشگام در تکنیک عملی آلتراتن، 40 سال پیش این ایده را بنیان گذاری کردند. از آن پس به بعد بیش از 8 میلیون نفر در سراسر دنیا تاثیرات بدنسازی و روی فرم آوری دستگاه آلتراتن را تصدیق کرده اند.
4 – این دستگاه چه احساسی به انسان میدهد؟
مردم اغلب آلتراتن را تسکین دهنده، و با حس ماساژ مانند توافق کامل دارند. معمولاً آنها سر این قضیه گفتگو دارند که چنین دستگاه ملایم و ظریف چگونه می تواند اینقدر مفید وموثر واقع شود.
5 – معمولاً چند بار باید از این دستگاه استفاده کرد؟
بطور مختصر، یک بار در روز تا جواب مورد دلخواه بدست آید، بعد از آن یک یا دو بار در هفته تا نتایج حفظ شود.
6 – نتایج بدست آمده تا چه مدت باقی می مانند؟
همانند نتایج بدست آمده با ورزش های عادی، تمرینات متناوب بایستی صورت گیرند تا ماهیچه های بوجود آمده و شکیل بدن تحلیل نروند.
7 – آیا استفاده از این دستگاه آسان است؟
اکثر استفاده کنندگان از دفترچه راهنما خود توضیح عکس دار رضایت خاطر را داشته و مشاورین ما هم همواره در دسترس شما جهت جوابگویی می باشند.
8 – آیا این دستگاه ایمن است؟
کاملاً همینطور است. تکنیک های آلتراتن تست و امتحان شده است و راه سالم و ایمنی برای تمرین دادن ماهیچه هاست. البته همانطوریکه در تمرینات ورزشی هم منع هایی وجود دارد، آلتراتن هم در برخی موارد توصیه نمیشود. لطفاً با آلتراتن جهت پیدا کردن جزئیات این نوع موارد تماس حاصل نمائید.
9 – من جدیداً بچه دار شده ام. آیا آلتراتن می تواند شکم من را بحالت اولیه اش باز گرداند؟
هیچگونه روش ساده تر و سریع تری برای تصحیح دوباره عضلات شکم مادر بعد از زایمان نیست. لطفاً با تیم التراتن جهت شروع درمان های بعد از زایمان تماس حاصل نمائید.
10 – من بالای 50 سال دارم، و ماهیچه های بسیار ضعیف. آیا آلتراتن می تواند به من کمک کند؟
البتــه! سن به هیچ وجه مطرح نیست. و در جایی که موزون سازی جای مانور بیشتری پیدا میکند، پس نتایج هم چشمگیر تر می شود.
11 – آیا آلتراتن می تواند به رو آوردن هیکل مردان نیز کمک کند؟
مردان هم مایلند به اندازه زنان هیکل خود را توسعه دهند و تکنیک های آلتراتن هم اغلب برای صاف کردن شکم آنان مفید بوده و توانسته فیزیک بدنی انها را بهبود بخشد. جلسات تمرینات آلتراتن علاوه بر لذت بخشیدن، عاری از هر گونه سانحه فیزیکی نسبت به ورزش یا تمرینات سنتی هستند.
12 – آیا آلتراتن باعث کاهش وزن هم خواهد شد؟
بهترین راه کاهش وزن ترکیب تمرینات آلتراتن و یک رژیم غذایی مناسب است، بنابراین تاوان رژیم غذایی گرفتن بخودی خود داشتن ماهیچه های شل و وارفته است.