• بنر درباره ما

تلفیق سلامت کامل با بدن انسان

تاکنون هیچ زمانی بدین حد آگاهی ورزش و سلامت بالا نرفته است. امروزه بیشتر مردان و زنان برای رسیدن به بدنی سلامت وسرِفُرم تلاش نامحدودی را از خود نشان می دهند.در تعمیم این موضوع، تیم آلتراتن در کنار ورزیده ترین فیزیولوژیست ها و ورزشکاران ماهر دو دستگاه جدید تحریک کننده (عصب-ماهیچه) را به این عرصه آورده اند؛  دستگاه ورزشی (Sportif)  و  دستگاه قهرمانی (athletic) .

این دو دستگاه کامپیوتری از بالاترین تکنولوژی روز در علم ورزش بهره مندند. دستگاه آلتراتن (اسپورتیو) و (اَتلتیک) برای ارتقاء قدرت فیزیکی و سَرفُرم آوری بدن طراحی شده اند.
گروه آلتراتن با بیش از چهل سال سابقه کار وتجربه با قهرمانان المپیک و مربیان پیش کسوت با در نظر داشتن کاهش ریسک صدمه و بهسازی روند ورزشی، سعی بر افزایش سطح اجرای ورزش عملی نموده اند. گروه آلتراتن در زمره متخصصین شناخته شده در حوزه آموزش و روی فرُم آوری ورزش حرفه ای بحساب می آید.
با کمک گیری از آخرین تحقیقات، ما یک کلکسیون آسان و مؤثر از حرکات تمرینی و رژیم های موزون کننده گردآوری و پدید آورده ایم. با یک حرکت آسان، برنامه مورد نظر بدنسازی خود را انتخاب کرده و بقیه امور را به دستگاه بسپارید.
در زندگی پرمشغله امروز حتی برای مستعدترین قهرمانان ورزشی بسیار دشوار است که تمامی وقت خود را برای تمرینات ویژه اختصاص دهند. بنابر این این دو دستگاه (اسپورتیو) و (اَتلتیک) بهترین علاج این مسئله هستند. با شروع استفاده از این دو دستگاه متوجه تحولات چشمگیری در سلامتی و رژیم فرم بدنی خود خواهید شد. با شیوه ای ساده، دستگاه آلتراتن تمامی رقبای حوزه فعالیت خود را از میدان (اجرائی – زمانی - مکانی) بیرون رانده است.
دو دستگاه (اسپورتیو) و (اَتلتیک) ماهیچه های شما را تا (900) بار در ساعت با دقت و کنترل کامل منبسط و منقبض می کنند. این دستگاه ها با قدرتی استثنایی،  مفرح ترین سیگنال های تحریک (عصبی-ماهیچه ای) را برایتان فراهم میکنند. قوه اجرایی شما در رقابت ها یا در باشگاه های ورزشی بهمراه استقامتتان افزایش پیدا خواهد کرد. بدنتان پر انرژی و سریع و تمرینات ورزشی برایتان خوشایند و عاری از خستگی خواهد شد.
حالا حتی اگر به باشگاه نمی توانید بروید، مشکلی نخواهید داشت چرا که این دستگاه تمام عملیات و وظایف ورزشی را عهده دار میشود و فوایدی ماورای موزون نمودن ماهیچه ها برای شما به ارمغان می آورد. تنها برنامه مورد نیاز خود را انتخاب کنید و دستگاه آلتراتن شما در بالای قُلّه روفُرم بودن ورزشی نگاه خواهد داشت.